Dzień Chłopaka, Muszki i Krawata

DSC 0221W dniu 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka, Muszki i Krawata. W związku z tym głównym elementem uczniowskiego stroju była mucha lub krawat. Jak zawsze do akcji włączyła się spora liczba uczniów. Na korytarzach i w klasach można było zauważyć wielu uczniów w kolorowych, świecących czy własnoręcznie zrobionych muszkach i krawatach. Dzięki temu mogliśmy ubarwić i rozweselić naszą szkolną rzeczywistość.. Wysiłek uczniów został wynagrodzony i każdy, kto w tym dniu ubrał muszkę lub krawat, był zwolniony z ustnej odpowiedzi.

Również w tym dniu, jak co roku, wybieraliśmy Najsympatyczniejszego Chłopaka. W tym roku szkolnym został nim Szymon Florek, uczeń klasy 8b. Gratulujemy Szymonowi oraz pozostałym chłopcom, którzy dostali nominacje od swoich klas. A byli to:

Marcel Ptak – klasa 4a,  Maksymilian Kulesza – klasa 4b,  Filip Wardzała – klasa 4c,  Dawid Pilch– klasa 5a,  Mikołaj Malicki – klasa 5b,  Dawid Łachut – klasa 5c,  Julian Jagłowski – klasa 6a,  Hubert Jurkiewicz – klasa 6b,  Bartłomiej Staudt – klasa 7a, Tomasz Pyrchla – klasa 7b,  Filip Serwin – klasa 7c, Wiktor Ubas – klasa 8a,  Szymon Florek – klasa 8b,  Krzysztof Łata- klasa 8c.

Sympatyczni są lubiani, więc starajmy się tacy być.

Dzień Chłopaka, Muszki i Krawata