Wydarzenia w roku szkolnym 2020-2021

instaling certyfikat 15 edycjaJak co roku chętni uczniowie z klas I-III pracowali z programem Instaling. Jest to ogólnopolska darmowa aplikacja do nauki i wzbogacenia oraz utrwalenia słownictwa. W programie liczy się systematyczność. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy powtarzać słówka codziennie, co zajmuje 5-10 minut. W klasach pierwszych nauczyciel przydziela początkowo 5 słówek, z czasem ta liczba rośnie do około 20.

plakatnpDoskonale wiemy, że palenie szkodzi zdrowiu, jest kosztowne, powoduje nieświeży oddech, wywołuje wiele groźnych chorób.

A pasowanie 2Pasowanie na ucznia to uroczystość, która zazwyczaj ma miejsce w październiku, kiedy pierwszoklasiści znają się nawzajem, orientują się w rozkładzie budynku szkolnego i czują się uczniami.

ognisko 5a (3)14 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 5a wraz z wychowawczynią, p. D. Wojciechowską, udali się spacerkiem na camping „Pod Jabłoniami” przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie. Pogoda w tym dniu była prawdziwie letnia, więc sprzyjała zabawom i relaksowi na powietrzu.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA