Wydarzenia w roku szkolnym 2019-2020

tmt 2020 medal 2Tarnów przywiązuje wielką wagę do wspierania utalentowanych młodych ludzi, osiągających sukcesy w różnych dziedzinach. Co roku w naszym mieście przyznawane są Złote Medale Tarnowskiej Marki Talentu.

DSC0843Nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Dla wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli był to rok wyjątkowy, trudny, pełen wyzwań, niepokoju i lęku o przyszłość.

Również zakończenie roku szkolnego nie przypominało tradycyjnego pożegnania ze szkołą, takiego z lat ubiegłych.

pedagog szkolyPrzed Wami zasłużone wakacje - czas odpoczynku i zabawy. Letnie szlaki zaprowadzą Was w różne miejsca. Ale tak naprawdę nie jest ważne to, gdzie będziemy wypoczywać, ale fakt, aby ten wakacyjny czas był pełen radości, a przede wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa. Koniecznie spójrzcie na przygotowaną dla Was prezentację - pamiętajcie, aby przestrzegać zgromadzonych tam zasad. Odpoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia we wrześniu!!!

Kiedy ubiegałam się we wrześniu o funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, zależało mi, by młodzież uczęszczająca do naszej szkoły przychodziła do niej z uśmiechem. Wiedziałam, że starając się o pozycję przewodniczącej, będę musiała się zmierzyć z wieloma nowymi dla mnie sytuacjami, a przede wszystkim będzie to ogromny obowiązek, z którego będę musiała się wywiązać najlepiej, jak potrafię.

Było to dla mnie niezwykle kształcące i pouczające doświadczenie. Starałam się zrealizować jak najwięcej ciekawych inicjatyw. Jednak nikt nie spodziewał się, że ten rok szkolny zakończy się w takich okolicznościach, tak szybko i niespodziewanie. Mimo wszystko cieszę się, że mogłam być pomysłodawczynią wielu interesujących akcji w naszej szkole. Z całego serca chciałabym wszystkim powiedzieć serdeczne DZIĘKUJĘ. To dzięki Waszym głosom i pozytywnemu odbiorowi mogłam tak dużo zdziałać.

Pragnę serdecznie podziękować za współpracę Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz opiekunowi samorządu, czyli pani Sylwii Chrapuście, która zawsze była otwarta na moje wszelkie pomysły, a następnie pomagała w ich realizacji. Mam nadzieję, że ten rok był dla wszystkich owocny w nowe, także trudne doświadczenia.

Chciałabym życzyć miłych, bezpiecznych i przede wszystkim zdrowych wakacji, licząc, że będzie to zasłużony czas odpoczynku od szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Patrycja Wentrych

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA