Zabawa karnawałowa z AniMani

Karnawał to wyjątkowy okres w roku, kiedy zabawy taneczne stają się okazją do spotkań z przyjaciółmi i beztroskiej zabawy. To czas, kiedy zarówno dzieci, jak i dorośli mogą oderwać się od codzienności i przeobrazić się w różnorodne postaci na balach przebierańców.

W poniedziałek, 29 stycznia 2024 r. , uczniowie z  klasy 1 b i 2a wraz z wychowawczyniami: p. Martą Brożek, p. Sabriną Rogóż oraz p. Eweliną Setlak uczestniczyli w zabawie karnawałowej z AniMani – animatorem zabaw dla dzieci. Już sam wygląd sali w Studio wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcił do wesołej zabawy. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek, baśni i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki i różnych atrakcji przygotowanych przez animatorów,  bawili się znakomicie. Czas zabawy szybko minął, czyniąc ją niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do szkoły, mając w pamięci fantastyczne chwile.