winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0638Karnawał kojarzy się z balami i szalonymi zabawami. To długa i piękna tradycja, która jest od lat kontynuowana w naszej szkole. Tegoroczna zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III odbyła się w styczniu w sali gimnastycznej, która w tym dniu przybrała odświętny wygląd i zapełniła się pięknymi damami i panami ubranymi w niezwykłe stroje. Byli tam królowie, rycerze, piraci, wróżki, niezwykłej urody księżniczki a także postacie ze znanych filmów i książek. Prowadzący zabawę wodzirej zachęcał dzieci do tańca w rytm znanych przebojów, organizował ciekawe zabawy i konkursy. Każda chwila była dla uczestników balu wspaniałym przeżyciem, a ostatni taniec wywołał tęsknotę za kolejnym balem. Zabawa karnawałowa była dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA