winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

057W poniedziałek 11 grudnia uczniowie klas 4b i 4d udali się do Zatoru na spotkanie ze świętym Mikołajem.  Droga do Parku św. Mikołaja była długa, ale wszyscy uczestnicy wycieczki dotarli na miejsce z uśmiechem na twarzy.  W dobrych nastrojach spotkali się najpierw z reniferem Rudolfem, który opowiedział historię św. Mikołaja i wyjaśnił, dlaczego właśnie 6 grudnia obchodzimy mikołajki. Następnie każde dziecko zostało przytulone przez św. Mikołaja i obdarowane czymś słodkim.  Spotkanie z Mikołajem zostało uwiecznione na zdjęciu.

Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczył dzieciom spacer po parku, podczas którego mieli okazję  popatrzeć na postaci ze znanych baśni  i przypomnieć sobie ich historie. Dziewczynkom najbardziej  podobała się karoca Kopciuszka, a chłopcom przystań piratów. Dużą atrakcją dla wszystkich był wspólny obiad oraz jazda na łyżwach na sztucznym lodowisku. Dzieci uczestniczyły także w paradzie postaci bajkowych, z którymi mogły się fotografować, co sprawiło im dużą radość. Na zakończenie wizyty w Parku Św. Mikołaja były zabawy na zjeżdżalni i w diabelskim młynie. Droga powrotna upłynęła na dzieleniu się wrażeniami. Wszyscy byli zadowoleni, niektórzy snuli nawet plany kolejnych wycieczek.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA