winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

13 1024x683Sukcesem zakończyły udział w zawodach piłki ręcznej reprezentujące naszą szkołę dziewczęta zajmując pierwsze miejsce. Impreza pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej i Międzyszkolnego Klubu Sportowego Pałac Młodzieży miała cykl trzech turniejów (w Dąbrowie Tarnowskiej, Skrzyszowie i Tarnowie). Zwycięzca weźmie udział w finałowym turnieju 12.11.2015 w Krakowie. Nagrodą główną jest wyprowadzanie zawodników przed meczami Mistrzostw Europy, które odbędą się w styczniu w Krakowie. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z SP z Gręboszowa, SP 2 Dąbrowa Tarnowska, SP 1 Skrzyszów i wygrała wszystkie mecze.


Skład drużyny: Wanessa Kasprzak, Roksana Rojek, Oliwia Iwaniec, Małgorzata Bączek, Oliwia Bajgier, Olga Kopeć, Natalia Dzierwa, Julia Babiarz, Dominika Pabijan, Angelika Naleźny, Anna Kozioł, Gabriela Bielecka, Kalina Mądel, Julia Jaszczur, Sylwia Kuczyńska i Oliwia Kozłowska.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA