winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF1519Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowie może poszczycić się wschodzącą gwiazdą piłki nożnej. Oliwier Soprych - uczeń IV klasy odbył szkolenie w ramach obozu piłkarskiego BVB-EVONIK CAMP. Udział w nim zapewnił sobie dzięki wygranej w konkursie organizowanym przez firmę OSHEE, nagrywając film prezentujący grę w piłkę i zawierającym odpowiedź na pytanie: „Dlaczego kocham piłkę nożną?”.

Dzięki swojej kreatywności i umiejętnościom Oliwier znalazł się w gronie 60 zwycięzców konkursu. Laureat w lipcu 2015 roku w Krakowie przez 5 dni grał pod okiem trenerów klubu Borussia Dortmund, który w ramach kontraktu podpisanego z firmą OSHEE stworzył projekt szkółki piłkarskiej, w której udział wzięła polska młodzież.

Podczas szkolenia uczeń naszej szkoły miał możliwość ćwiczyć prowadzenie piłki, podania, strzały na bramkę, grę głową, zwody i przyjęcia piłki, dzięki czemu mógł zweryfikować swoje umiejętności piłkarskie. Miejmy nadzieję, że kurs pod okiem jednych z najlepszych trenerów w Europie stanie się dla Oliwiera Soprycha początkiem wielkiej kariery. Życzymy powodzenia!

DSCF1520 DSCF1521

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA