winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 2726Dnia 26.11.2014 roku klasa 4a wraz z wychowawczynią - panią Barbarą Skwarek i drugim opiekunem panią Emilią Kasprzak wyjechała na dwudniową wycieczkę integracyjną do Kopalni Soli w Bochni.

Droga minęła szybko i na wspólnych rozmowach. 1,5 godziny jazdy i byliśmy już na miejscu. Po zakupie biletów zjechaliśmy w 6-osobowych grupkach szybem Campi pod ziemię. Czekali już tam na nas przewodnicy, którzy zaprowadzili nas do komory Ważyn. Jest to najniżej położona komora dostępna dla turystów (250 metrów pod ziemią). Tworzy ją ponad 250 miejsc noclegowych, część gastronomiczna oraz rekreacyjna, w której skład wchodzą: boisko sportowe, plac zabaw, sala konferencyjna i dyskoteka. Pobyt w kopalni okazał się niezwykłą przygodą, interesującą lekcją oraz świetną zabawą. Uczestnicy wycieczki, nieco zmęczeni i śpiący, dotarli do Tarnowa o 10:30.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA