winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

01 gromadkaW dniach 18-19 marca 2015 roku w Żabnie odbył się 30 Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, w którym wziął udział zespół teatralny naszej szkoły Wesoła Gromadka z przedstawieniem "Księżniczka na ziarnku grochu".

W spektaklu udział wzięli:
Narrator - Ola Biga kl.IV a
Narrator II - Milena Merchut kl.IV a
Król- Klaudia Paw kl. V a
Królowa - Kinga Karaś kl. V a
Książę - Olga Ciochoń kl. V a
Księżniczka Pirlipatka - Natalia Orlow kl. V b
Ochmistrz - Natasza Żukowska kl. IV a
Księżniczka Srebrna Chmurka - Gabrysia Kuling kl. Ic
Księżniczka Marcepanu - Julka Peciak kl. IV a
Księżniczka Pięciu Sosen - Zuzia Jarosz kl. IV a
Księżniczka Wędrowniczka - Agnieszka Karaś kl. IV b
Paź - Ola Broniec kl. IV a
Błazen I - Kalina Mądel kl. IV a
Błazen II - Antoś Kulczyk kl. I c

Zespół otrzymał wyróżnienie za piękne stroje, grę aktorską i ciekawe maski. Scenografię wykonał zaprzyjaźniony artysta plastyk p. Łukasz Jewuła. Oprawę muzyczną wykonała p. Renata Wieczorek. Przedstawienie reżyserowała opiekunka zespołu p. Irena Kuling, która z okazji jubileuszu Przeglądu za wieloletni udział w pracy z młodzieżą została wyróżniona okolicznościową Statuetką.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA