Wrzesień
- Nasza szkoła współorganizatorem festynu w ramach akcji „Bezpieczne pierwszaki”.
- Wycieczka uczniów klas szóstych do Kolbergu w Niemczech.
Październik
- III miejsce drużyny trzecioklasistów w składzie: Feliks Kulczyk, Nina Sławieniak, Zuzanna Czerwińska, Filip Klucznik i Filip Jarmuła w „Małej Olimpiadzie Ekologicznej”.
- Podziękowanie dla szkoły za aktywną pracę w innowacyjnym projekcie małopolskim DIAMENT – „Twórczo odkrywam świat”.
- Emilia Góryjowska z kl. V b laureatką Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Papież, który kochał góry”.
- Międzynarodowy Miesiąc Dobroci dla Zwierząt – naszej szkoły włączyła się do akcji „Przemów ludzkim gestem".
Listopad
- Nasza szkoła przystępuje do udziału w kampanii społecznej „Biała Wstążka”.
- I miejsce Emilii Góryjowskiej z kl. V b oraz II miejsce Oliwii Gawlik z kl. VI b w „I Tarnowskim Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim” pod patronatem Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, (kategoria plakat).
- Nasza szkoła przystępuje do programu profilaktycznego dla uczniów klas I – III „Bądź świetlikiem na drodze".
Grudzień
- Akcja charytatywna „Kuchnia dla ubogich”.
- III miejsce Anny Pierzchały z kl. VI b oraz Martyny Chmiel z kl. VI c w konkursie plastyczno-językowym „Najciekawsza Kartka Bożonarodzeniowa”.
- II miejsce Marii Korczak z kl. I d oraz III miejsce Martyny Chrupek z kl. I d w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym „Jesienna zakładka”.
Styczeń
- Emilia Góryjowska z kl. V b oraz Dawid Dulian z kl. VI c laureatami Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Projekt stroju karnawałowego”.
- III miejsce Laury Podgórskiej z kl. I d w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.
Marzec
- Stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymał Jakub Hońdo za osiągnięcia naukowe.
- Jakub Hońdo laureatem wojewódzkiego konkursu historycznego „Wielcy Polacy – wybitni generałowe”.
- Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców – III miejsce szkolnej drużyny.
- II miejsce Aleksandry Augustyńskiej z kl. VI b w VII Konkursie Znajomości Języka Angielskiego z elementami Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA.
- XXX Jubileuszowy Małopolski Przegląd Lalkowy w Żabnie szkolny teatrzyk „Wesoła Gromadka” w gronie nagrodzonych.
Kwiecień
- Maja Gawlik z kl. IV b, Emilia Góryjowska z kl. V b oraz Amelia Okarma z kl. V b. laureatkami XXIV Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2015 pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.
- Jakub Hońdo z kl. VI b i Maciej Tyralik z kl. V c laureatami, a Kinga Kozińska i Michał Szczebak z kl. VI a finalistami etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972–1514. Od Cedyni do Orszy.”
- I miejsce drużynowo oraz indywidualnie tytuły: Mistrz matematyki – Dawid Dulian z kl. VI c oraz Mistrz przyrody – Aleksandra Wrona z kl. VI c w IX Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „Obserwuję przyrodę i biegle liczę”.
- Miłosz Adamczyk laureatem Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego.
Maj
- III miejsce drużynowo dla: Darii Bieleckiej i Aleksandry Wrony z kl. VI c w Konkursie Interpretacji Teatralnej Wiersza dla Dzieci.
- Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców – drużyna dziewcząt - II miejsce, drużyna chłopców – III miejsce.
- Mistrzostwa Szkół Podstawowych Piłce Siatkowej Dziewcząt – III miejsce szkolnej drużyny.
- Dawid Dulian z kl. VI c zwycięzcą Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Gomoku”.
- II miejsce Donaty Jaworek z kl. VI b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat malowany kolorami wiosny”.
Czerwiec
- II miejsce Aleksandry Wrony z kl. VI c w konkursie literackim „Schwytaj Białego Kruka”.
- I miejsce Donaty Jaworek z kl. VI b oraz II miejsce Oliwii Gawlik z kl. VI b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje ulubione miejsce”.
- „Europa bez barier” - nasza szkoła współorganizatorem Międzynarodowej Spartakiady Młodzieży Niepełnosprawnej.
- Piknik szkolny pod hasłem „Odkrywaj talenty”.
- III miejsce dla naszej szkoły w akcji zbierania baterii.