winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

1127 marca miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego przez bibliotekarkę, p. Agnieszkę Białek dla uczniów klas pierwszych „Ilustracja do książki wypożyczonej z biblioteki szkolnej”. Wpłynęło wiele różnorodnych, pięknych prac. Dzieci włożyły dużo wysiłku i serca w wykonanie swoich dzieł . Doceniamy je wszystkie i dziękujemy za ogromne zaangażowanie.

 

Mamy zaszczyt przedstawić laureatów: 

I MIEJSCE   -           Julka Wrona 1a i Gabrysia Chłoń 1b

II MIEJSCE  -           Zuzia Włodek 1a i Kalinka Jagiełło 1b

III MIEJSCE -           Paulinka Kukułka 1b, Justynka Dobek 1c i Przemek Ryczek 1a

WYRÓŻNIENIA: Lenka Ziaja 1c, Zuzia Chudzik 1a, Julka Łopatka 1b, Milenka Duda 1a, Zuzia Sukowska 1b, Filip Pudlewski 1a i Patryk Gardziel 1a. 

Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Prace laureatów można oglądać w bibliotece szkolnej.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA