winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 1328SP nr 15 uczestniczyła w V edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła - pamiętając o przeszłości ” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Anny Leśkiewicz w Łużnej. 23 marca 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w konkursach historycznych.

Artur Stinia z klasy VII b przystąpił do konkursu „Ludzie, miejsca i wydarzenia na drodze ku Niepodległej” dla uczniów klasy VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych z powiatów: gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego, nowotarskiego, tarnowskiego, jasielskiego, Miasta Tarnów, Miasta Nowy Sącz.Artur zajął czwarte miejsce i otrzymał wyróżnienie.

Julia Jarosz, Angelika Naleźny i Michalina Nowak z klasy VI c wystartowały w konkursie „Powstańców droga do wolności. Polskie powstania narodowe 1794 – 1863” dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych (województwo małopolskie: powiat gorlicki, limanowski, tarnowski, nowotarski, Miasto Nowy Sącz, Miasto Tarnów, województwo podkarpackie: powiat jasielski). Do drugiego (finałowego) etapu zakwalifikowała się Angelika Naleźny i zajęła w nim wysokie – VIII miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA