winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dsc 0020W czwartek, 12 stycznia br. Odbył się w naszej szkole konkurs pod hasłem: „MAM TALENT”.  Organizatorem był Samorząd Uczniowski. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I – VI. Zaprezentowali oni swoje talenty: tańcząc, śpiewając, grając na różnych instrumentach, wykonując akrobacje i różne ćwiczenia. Publiczność złożona z uczniów z zapartym tchem obserwowała zmagania konkursowe. Jury, w składzie: p. Agnieszka Białek, p. Barbara Sanek, p. Mariusz Łabuz oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej: Anna Kozioł i Julia Peciak z klasy 6a, miało spory dylemat. Werdykt jury był następujący:

I miejsce ex aequo: Gabriela Kowalik z kl. 2b oraz para taneczna: Julia Wójtowicz z kl. 2c i Jeremi Kuc z kl. 2a,

II miejsce: Igor Świerczek z kl. 2c,

III miejsce: Maria Frączek z kl. 3a.

Jury postanowiło również przyznać dwa wyróżnienia. Otrzymali je: Olga Fyda z kl. 2b i Liwia Winkowska z kl. 1a. Konkurs miał na celu nie tylko rywalizację i zdobycie określonego miejsca, ale przede wszystkim stworzenie dzieciom możliwości pokazania swoich umiejętności, zaprezentowania się z nieco innej strony, do czego brak okazji w szkolnej codzienności. Uczestnicy dali wszystkim do zrozumienia, że talenty i zdolności są nie tylko darem, ale również zobowiązaniem: do dzielenia się nimi, do ciężkiej pracy i ciągłego ich pogłębiania, do służby innym dzięki temu, że się je posiada.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, którym należy pogratulować odwagi. Życzymy im rozwijania posiadanych zdolności i wytrwałości w dążeniu do wytyczonego celu. Laureatom I edycji szkolnego konkursu gratulujemy! Kolejna edycja już za rok. Zapraszamy!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA