winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0266W środę, 25 stycznia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym projekcie „Podróże na piórze”, poświęconym życiu i twórczości Wandy Chotomskiej. Organizatorem projektu była Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie i w jej siedzibie miał miejsce finał konkursu, którego uczestniczkami były uczennice z klasy Ia, IIa, IVa oraz VIc. Projekt składał się z trzech etapów. Pierwszy stanowił konkurs recytatorski, w którym wzięła udział uczennica klasy IIa, Marysia Sasu. Doskonale przygotowana przez wychowawczynię, p. Bernadetę Pawłowską zachwyciła jury i zajęła I miejsce.

Uznanie jurorów zyskała również najmłodsza uczestniczka tego konkursu – Lenka Habel z kl. Ia (przygotowana przez p. Bogusławę Hołdę). Kolejny etap miał formę znanego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. W tej części naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIc, Julia Iwaniec. Julka była świetnie przygotowana. Jej wiedza zaimponowała jurorom. Dziewczynka zdystansowała rywali i …zwyciężyła. I miejsce Julii sprawiło wszystkim ogromną radość. Udział w trzecim etapie projektu polegał na wykonaniu pracy plastycznej w formie lapbooka, zatytułowanej „Pióro Wandzi”. W pracę nad lapbookiem zaangażowały się uczennice klasy IVa: Oliwia Hołda, Julia Chuchra, Julia Kasprzykowska oraz Patrycja Wentrych. Praca dziewczynek uplasowała się na IV miejscu.

Po podsumowaniu punktów z wszystkich kategorii okazało się, że w klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła nasza szkoła, z czego bardzo się cieszymy.

Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom.
Wszystkich uczniów zachęcamy do spróbowania swoich sił w kolejnych projektach.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA