winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20161105 1115425 listopada uczniowie klas 6a i 6b razem z paniami: Danutą Wojciechowską i Karoliną Góryjowską wyruszyli podziwiać jesienną jeszcze aurę  podtarnowskich lasów i  w ciepłych promieniach słońca zjeść pyszną kiełbasę pieczoną na ognisku w Kruku. Nie tylko szóstoklasiści mieli ochotę na pyszności ogniskowe. W punkcie docelowym spotkali  innych smakoszy kiełbas – niektórych  rodziców. Zwykła kiełbaska upieczona na ognisku i pachnąca dymem była naprawdę pysznaaa.

Po posiłku i odpoczynku trzeba było pożegnać tak piękne okoliczności przyrody i wyruszyć w drogę powrotną. Mimo zmęczenia długim spacerem wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci. Niejedno dziecko zapewne poprosiło swoją mamę o przygotowanie kiełbaski, która smakowałaby tak, jak ta w Kruku. Czy się udało, nie wiemy…

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA