winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5711W ostatni piątek października klasa II B wraz z wychowawczynią, p. Elżbietą Majchrowską wyjechała na wycieczkę do Kopalni Soli „Wieliczka”, w której odkrywała magiczną krainę soli – „Solilandię”. Pani przewodnik opowiadała, jak powstały złoża soli, w jaki sposób ją wydobywano. Dzieci poznały też legendę o pierścieniu św. Kingi, a przez podziemne korytarze, pełne niespodzianek i tajemnic, przeprowadził uczniów Soliludek. W trakcie zwiedzania wszyscy musieli wykazać się wiedzą, sprytem i spostrzegawczością, aby wypełnić misję i móc spotkać się ze strzegącym skarbów kopalni Skarbnikiem… Na zakończenie wszyscy dostali w nagrodę dyplomy i kupili solne upominki dla najbliższych. Pobyt w kopalni był dla dzieci niezwykłym przeżyciem, które długo będą z uśmiechem wspominać…

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA