winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

wp 20161001 036W sobotę, 1 października grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w I Pieszym Rajdzie im. Andrzeja Kukułki. Uczestnicy rajdu pokonali kilkunastokilometrową trasę z Piwnicznej do Rytra. Podczas marszu mieli niepowtarzalną okazję podziwiania piękna polskiej jesieni w górach. Widoki, jakie roztaczały się przed ich oczyma, zapierały dech w piersiach- wzgórza tonące w zieleni, na tle której dostrzec można było złote, czerwone i brązowe plamy kolorowych liści wywoływały skojarzenia z dziełami impresjonistów i zachwycały wszystkich. Pogoda dopisała, więc i nastroje były wyśmienite.

Po pokonaniu zaplanowanej trasy wszyscy wrócili autokarem do Piwnicznej. Tam w Ośrodku Rekolekcyjno–Misyjnym przygotowany był posiłek w postaci kiełbasek z grilla i gorącej herbaty. A później na stołach pojawiły się ciasta upieczone przez nasze panie nauczycielki. Po posiłku dzieci relaksowały się, grając w piłkę, a nauczyciele - snując plany dotyczące następnych wspólnych wyjazdów. Droga powrotna upłynęła na omawianiu przeżyć i wrażeń. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i zadeklarowali chęć wzięcia udziału w następnym takim rajdzie. 
A więc do zobaczenia za rok!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA