winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf2624W dniu 22 kwietnia 2016 roku w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów", uczennice naszej szkoły: Julia Iwaniec (Vc), Natalia Kulesza (IVc), Maja Kluza (IIIa) i Amelia Olszówka (IIIa), wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zaczarowany świat przez dziurkę od klucza”. W tym dniu nasze uczennice wraz z przedstawicielami innych tarnowskich szkół podstawowych stanęły wobec artystycznego wyzwania. Ich zadaniem było narysowanie w ciągu dwóch godzin świata zaczarowanego, stworzonego przez ich wyobraźnię, pełnego niesamowitych postaci, kolorów, sytuacji. Do wykonania tej pracy młodzi artyści mieli użyć pasteli olejnych. Poziom artystyczny powstałych w tak krótkim czasie prac był wysoki.

Ogromną radość sprawiło nam docenienie naszych uczennic:
w kategorii klas I-III: II miejsce przyznano Majce Kluzie z klasy IIIa,
w kategorii klas IV – VI: III miejsce zajęła Julka Iwaniec z klasy Vc.

Gratulujemy naszym artystkom i życzymy im dalszych sukcesów!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA