winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf2155Kolorowo i wiosennie zrobiło się na naszej ulicy Wałowej. A to za przyczyną porywu artystycznego dzieci z tarnowskich szkół i przedszkoli, które w ramach akcji „Pisankowy desant na ulicy Wałowej” pięknie przyozdobiły styropianowe jajka, które następnie zawisły na drzewkach. Także i nasza szkoła włączyła się do tego działania. Najpierw na kółku plastycznym, uczniowie pod opieką p. Jolanty Szarkowicz – Bacy przygotowali ciekawe i barwne pisanki,  ozdobione wzorami wyrzeźbionymi klejem na gorąco oraz wesołymi wstążkami w kropki. W dniu  17 marca grupa dzieci z klasy IId wraz z p.Tamarą Szczeklik oraz p. konserwatorem Stanisławem Wierzbickim, udała się na ulicę Wałową, udekorować pisankami drzewko, które zostało przydzielone naszej szkole. Do akcji włączyli się również przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Straży Miejskiej.  Nie obyło się też bez drabiny… Pisanki na Wałowej migoczą pięknie w promieniach wiosennego słońca. Warto przespacerować się tam całą rodziną i zachwycić ich różnorodnością, bogactwem technik oraz kolorów.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA