winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p1210989W dniu 3 marca 2016 roku czteroosobowa drużyna z naszej szkoły wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Internautów, w Szkole Podstawowej Nr 8 w Tarnowie.  Do  rywalizacji tej zgłosiło się jeszcze sześć zespołów z tarnowskich szkół podstawowych. Nasi przedstawiciele, w składzie:  Roksana Przybek (VIc), Emilia Góryjowska (VIb), Mateusz Baca (VIb), Nikodem Zacharek (VIb) wzięli udział w ośmiu konkurencjach, wykazując się rozległą wiedzą z zakresu użytkowania komputera, cyberprzemocy, komunikowania się, ochrony i bezpieczeństwa w sieci itp. Kolejne zadania turniejowe miały charakter edukacyjny, a równocześnie pozwalały na dobrą zabawę – uczestnicy rozwiązywali krzyżówki, rebusy, przeplatanki słowne, tworzyli plakaty...

Nasza drużyna godnie reprezentowała szkołę, wykazując się dużą wiedzą merytoryczną i zaangażowaniem. Zwieńczeniem ich starań było zwycięstwo - zdobycie najwyższego miejsca w rozgrywce.

Roksi, Emka, Bacyk, Nikoś – gratulacje!

Fotografie dzięki uprzejmości SP Nr 8.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA