winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

goryjowski 8094Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa zorganizował konkurs pod hasłem: Wiem, czym palę, wiem, czym oddycham. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej o tematyce nawiązującej do hasła konkursu.
Dwie uczennice naszej szkoły: Zuzia Chmura i Emilka Góryjowska z klasy VIb otrzymały wyróżnienia. Zostały również zaproszone na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbyło się 13 października br. w Urzędzie Miasta Tarnowa. Laureaci konkursu spotkali się z prezydentem Tarnowa, panem Romanem Ciepielą, który złożył młodym artystom serdeczne gratulacje i życzył wielu sukcesów.
My także gratulujemy Zuzi i Emilce!
Gratulacje i podziękowania należą się również pani Jolancie Szarkowicz- Bacy, która była ich opiekunem merytorycznym.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA