winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

03-andrzejkiAndrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole, organizując dyskotekę dla klas IV-VI. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski. Wszyscy doskonale się bawili przy dźwiękach świetnej muzyki, którą serwował nam p. Józef Bommersbach. Zadbał on o to, aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych hitów ostatnich miesięcy z czołówek list przebojów. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Niezwykłe talenty taneczne ujawnił p. Paweł Pecka, który porwał za sobą tłumy! W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć i wysłuchać przepowiedni.
Andrzejkowe szaleństwo trwało do godziny 19:00. Bardzo przykro było kończyć tak udaną zabawę. Dyskotekę andrzejkową można zaliczyć na pewno do udanych. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA