winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

kuchniaW przedświątecznym pośpiechu nie zapomnieliśmy o potrzebujących. Na terenie szkoły w listopadzie  przeprowadzona została akcja charytatywna mająca na celu zebranie darów dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki życzliwości i ofiarności oraz wrażliwości na drugiego człowieka społeczność szkolna „Piętnastki” zebrała dużą ilość kaszy, mąki, makaronu, ryżu, cukru i innych produktów niezwykle przydatnych w klasztornej kuchni pełniącej posługę wobec najuboższych.
Dlatego całkowicie zrozumiałe jest, dlaczego siostra prowadząca kuchnię dla ubogich w klasztorze braci bernardynów nazwała zebrane przez nas produkty „wymodlonymi darami”.  
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję i podzielili się z biednymi. 
Organizatorki: Grażyna Kamirska, Jolanta Szarkowicz- Baca, Dorota Kubacka-Wentrych.
 
O działalności bernardyńskiej kuchni można przeczytać tutaj: http://www.tarnow.bernardyni.pl/index.php/kuchnia-dla-ubogich
 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA