winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

plakat eko-2014-2015Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w Eko-Konkursie, startujemy już 22 września! Pomagając środowisku naturalnemu zbieramy: butelki, zakrętki, baterie i makulaturę.
Konkurs trwa do 29 maja 2015r. Dla najaktywniejszych przewidziane są atrakcyjne niespodzianki! 3 indywidualne nagrody za I, II i III miejsce w zbiórce butelek, baterii, zakrętek i makulatury oraz wyróżnienia. Dla klas 4-6 punkty w konkursie „Najlepsza Klasa”. W tym roku szkolnym za prowadzenie Eko-Konkursu odpowiadają uczniowie klasy 5B.

Butelki, zakrętki, makulaturę należy przynosić  w zawiązanej reklamówce lub zawiązanym worku i zostawiać pod schodami przy sali korekcyjnej. Baterie wyznaczeni uczniowie będą odbierać co dwa tygodnie z sali lekcyjnych. Na klasowych listach zapisujemy ile sztuk (butelek, zakrętek i baterii) oraz ile kg (makulatury) przynosimy do szkoły.

Pamiętaj, ekologicznie – znaczy logicznie!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA