Najsympatyczniejsza 2022

Dzień Kobiet to święto obchodzone co roku 8 marca. Nasza szkoła pielęgnuje tradycje Dnia Kobiet. Chłopcy pamiętają o złożeniu życzeń i wręczeniu drobnych upominków czy kwiatów swoim koleżankom z klasy.

W tym dniu członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali wybory na Najsympatyczniejszą Dziewczynę. Tytuł ten przypadł Olesi Nakonechnej z klasy 8a.

Gratulujemy laureatce oraz pozostałym dziewczynom, które dostały nominacje od swoich klas. A były to: Weronika Golonka, Amelia Makulińska, Lena Wójcik, Zuzanna Włodek, Paulina Kukułka, Lena Ziaja, Liwia Winkowska, Emilia Hołda, Karolina Smagacz, Wiktoria Łabno, Katarzyna Ciejak, Julia Juras, Maja Lipińska.

W tym dniu uśmiech gościł na twarzach wszystkich Pań i dziewczynek przez cały dzień.

02 142242 2022 05 09