winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p70602 110458
Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w międzyszkolnym konkursie, który umożliwił połączenie pasji plastycznej z historyczną. Konkurs nosił nazwę „Polskie drogi do niepodległości” i  poświęcony był życiu i twórczości Jana Nowaka – Jeziorańskiego. Jego organizatorem było Gimnazjum Nr 1 w Tarnowie. Po zapoznaniu się z sylwetką tego znamienitego Polaka grupa uczniów z klas VI podjęła konkursowe wyzwanie. Organizatorzy przyznali nagrody i wyróżnienia, a w ich gronie znalazła się nasza uczennica.  W konkursie została doceniona praca  naszej uczennicy Aleksandry Broniec z klasy VIa, która otrzymała wyróżnienie. Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystości w siedzibie organizatora w dniu 2 czerwca 2017 r. Naszej uczennicy gratulujemy zaangażowania i sukcesu!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA