winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0165W środę 29 marca br. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pod hasłem Ksiądz Jan Twardowski i świat jego wierszy. W konkursie wzięło udział kilkanaście dziewczynek z klas szóstych. Każda z uczestniczek zaprezentowała dwa wiersze. Interpretacje utworów księdza Twardowskiego były różnorodne i wzruszające. Jury w składzie: Ewa Chochołowicz, Agnieszka Białek oraz Alina Skrabacz-Sowa miały ogromny dylemat. Ostatecznie laureatkami szkolnej edycji konkursu zostały: Natasza Żukowska z klasy VI a i Zuzanna Pyrchla z klasy VI b.
Wymienione uczennice reprezentowały naszą szkołę w Konkursie Powiatowym, który został zorganizowany w Zespole Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych w Tarnowie. Mimo że nie znalazły się w gronie finalistów, serdecznie im gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA