winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p10108791. września po raz kolejny w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Piękna, wakacyjna jeszcze pogoda sprawiła, że uroczystość odbyła się na boisku szkolnym. Zgromadzili się tu wszyscy uczniowie naszej szkoły ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. Uczniom klas młodszych, szczególnie pierwszoklasistom, licznie towarzyszyli rodzice i dziadkowie. W gwarze uczniowskim dało się usłyszeć relacje z wakacji i radość z ponownego spotkania w szkole.

Zebranych serdecznie powitała Pani Dyrektor Teresa Kot, szczególnie ciepłe słowa kierując do pierwszoklasistów. Uczniom nauczycielom i ich rodzicom życzyła zdrowia, wytrwałości i sukcesów w pracy. Na zakończenie uroczystości klasa 5c zaprezentowała krótki program artystyczny a chór zaśpiewał wakacyjne jeszcze piosenki. Żegnaj lato na rok! Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA