winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

hospicjum 02Samorząd Uczniowski działający na terenie naszej szkoły w lutym i marcu bieżącego roku zachęcał i mobilizował społeczność szkolną do udziału w IV-ej akcji charytatywnej „ZŁOTÓWKA NA BUDOWĘ HOSPICJUM VIA SPEI W TARNOWIE”. Celem tego przedsięwzięcia było zebranie środków na kolejny etap budowy pierwszego stacjonarnego hospicjum w Tarnowie. Każda ofiarowana przez uczniów i nauczycieli złotówka będzie dołożeniem cegiełki do powstającego hospicjum i przybliży termin oddania go potrzebującym: osobom chorym i cierpiącym, którym nie rzadko brak fachowej opieki i troski ze strony innych ludzi. 

Akcji towarzyszyły słowa Ezopa: „nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje” i jesteśmy przekonani, że była ona ważnym elementem wychowania dzieci, że uczyniła nas lepszymi i wrażliwymi ludźmi. Na zakończenie akcji otrzymaliśmy PODZIĘKOWANIE z Centrum Wolontariatu „Empatia” 

i wszystkim, którzy włączyli się w jej przeprowadzenie oraz złożyli swoje ofiary – „dziękujemy za postawę pełną szacunku i wrażliwość na potrzeby nieuleczalnie chorych oraz ofiarowaną pomoc w postaci darowizn”.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA