winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf2425„Pasowanie na czytelnika” to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Organizowane co roku przez bibliotekę, weszło już na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń. 
Głównym celem tej imprezy czytelniczej jest promowanie biblioteki szkolnej i zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z jej zbiorów.
6 kwietnia uczniowie klasy 1a, 1b, 1c i 1d przybyli do naszej biblioteki szkolnej. Dzieci zostały poinstruowane oraz przygotowane do swobodnego i samodzielnego korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Zapoznały się z książką i tego jak należy się z nią obchodzić. Pierwszoklasiści oglądnęli przedstawienie przygotowane przez starsze koleżanki z klasy 5a (Anię Kozioł, Julkę Peciak, Olę Broniec, Kalinę Mądel, Milenę Merchut) oraz złożyli uroczyste przyrzeczenie. Na pamiątkę pełnoprawni czytelnicy otrzymali przygotowane specjalnie na tę okazję dyplomy. Dzieci świetnie się bawiły, szukały książeczek, pozowały do zdjęć. Dla wielu był to początek przygody z biblioteką, która mamy nadzieję będzie trwała latami.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA