winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf0777Szkoła, nasza kochana szkoła już z daleka woła nas, a my odpowiadamy jej uśmiechem i biegniemy jak do przyjaciółki, z którą dzielimy radości i smutki.
1 września w tym roku był słoneczny i w takim właśnie nastroju rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Najpierw głos zabrała pani Dyrektor, która przywitała wszystkich bardzo serdecznie i życzyła wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z ich osiągania.


Program artystyczny, przygotowany przez klasę Vb, której wychowawczynią jest pani Danuta Wojciechowska, podobał się wszystkim i poprawił humor nawet tym, którzy z pewnym sceptycyzmem przekraczali progi szkoły tego dnia. Oprawę plastyczną przygotowała pani Jolanta Szarkowicz-Baca. Pani Renata Wieczorek wraz z chórem szkolnym zachęciła wszystkich zebranych do śpiewania, co też wszystkim się podobało.
Wtorek, 1 września był szczególnym dniem dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze szkołą. Było to również ogromne przeżycie dla ich rodziców, którzy towarzyszyli swoim pociechom podczas spotkania z wychowawcami i w trakcie oficjalnej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, połączonej ze ślubowaniem. Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej zostali bardzo ciepło powitani przez panią Dyrektor, mgr Teresę Kot, która zapewniła, że nasza szkoła to miejsce bardzo przyjazne zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, życzyła by zdobywanie wiedzy było przyjemnością i dawało wiele satysfakcji.
Pierwszoklasiści zostali pięknie powitani przez starszych kolegów z klasy IIc, których przygotowała do tego wychowawczyni, pani Grażyna Kamirska.
Wszystkim uczniom życzymy, by nowy rok szkolny obfitował w dobre chwile i sukcesy, a nauczycielom - oceanu cierpliwości.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA