winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5407W dniu 14 stycznia 2014 roku zostały rozdane dyplomy i nagrody laureatom konkursu szkolnego na projekt plakatu pt. „Przemocy mówimy NIE". Wszystkie prace, które zostały wykonane, są naszym szkolnym głosem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej w rodzinie, w szkole, na podwórku. Poprzez wykreowane w wyobraźni obrazy i utworzone hasła antyprzemocowe nasza młodzież nawoływała do życia wolnego od agresji i przemocy. Konkurs odbył się w ramach Kampanii „Biała Wstążka", do której włączyliśmy się jako jedyna szkoła podstawowa w Tarnowie.

A oto laureaci konkursu

Kategoria: szkoła podstawowa:

I miejsce – Patrycja Truchan, klasa Vc
II miejsce – Aleksandra Wrona, klasa Vc
III miejsce – Martyna Podstawa, klasa IV c

Kategoria: gimnazjum:

I miejsce – Aleksandra Król, klasa Ia
II miejsce – Izabella Kuczek, klasa IIa

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, a pozostałą brać uczniowską zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA