Martyna, młody fotograf z sukcesami!

Martyna Szynal, tegoroczna absolwentka naszej szkoły, od ponad roku interesuje się fotografią. Swoją nową pasję do fotografowania rozwija pod okiem znanego tarnowskiego fotografa- pana Tadeusza Koniarza, który jest  laureatem wielu nagród.

Podstawą sukcesu każdego artysty jest pasja, zaangażowanie i cierpliwość, która w fotografii jest chyba najważniejsza. Łącząc to z wyjątkową kreatywnością i zmysłem artystycznym Martyna ma już gotowy przepis na swoją przyszłość.

Najważniejsze wyróżnienia młodej artystki:

- II miejsce w XXIII Konkursie Krajoznawczo-Fotograficznym pt. „Zabytki Ziemi Tarnowskiej zorganizowanym przez Oddział Ziemi Tarnowskiej PTTK, za pracę „Cmentarz wojenny nr 118: – czerwiec 2023,
- I miejsce w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotografuj z Jedynką – „Postać w obiektywie” – rok 2023,
- III nagroda w Konkursie Fotograficznym w kategorii do lat 18 pt. „Migawki Starówki” organizowanym przez Radę Osiedla „Starówka”, Tarnowskie Centrum Kultury oraz ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie – rok 2022.

Gratulujemy Martynie i obiecujemy bacznie przyglądać się dalszej „drodze zawodowej” naszej uczennicy.

Martyna, młody fotograf z sukcesami!