Najlepsza Klasa w szkole

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Uczniowski prowadził konkurs na Najlepszą Klasę. Miło nam jest ogłosić, że tytuł „Najlepszej Klasy” w roku szkolnym 2022/2023 otrzymała klasa 6a, której wychowawczynią jest p. Barbara Sanek.

Warto podkreślić, że udział w tym konkursie jest mobilizacją dla całej społeczności uczniowskiej do aktywnego uczestniczenia w życiu klasy i szkoły. Zasady konkursu promują zachowania zgodne z normami Statutu Szkoły. Pomagają w integracji zespołów klasowych, w realizacji i dążeniu do wspólnego celu.

Nad organizacją, przebiegiem oraz podsumowaniem konkursu czuwał zarząd Samorządu wraz z opiekunem p. Sylwią Chrapustą oraz p. Elżbieta Janas. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz wychowawcom zaangażowanym w konkurs i zapraszamy na kolejną edycję od września.

103152 2023 07 17 01

103152 2023 07 17 02