Tarnów w przyszłości na rysunkach młodych artystów

Firma ubezpieczeniowa Prudential Polska Sp z o. o. zorganizowała dla uczniów z klas 1-3 konkurs plastyczny pt. „Moje miasto w przyszłości".

Jego celem było rozwijanie umiejętności i kreatywności plastycznej, popularyzacja działań plastycznych, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także budowanie trwałej więzi emocjonalnej z miastem oraz refleksja nad upływającym czasem i rozwój umiejętności poznawczych w zakresie pojęć abstrakcyjnych, takich jak: czas, przyszłość.

Zgodnie z regulaminem, zadaniem uczestników konkursu było wykonanie samodzielnie pracy plastycznej w formacie A4, dowolną techniką. 4 grudnia 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i jury w składzie: p. Agnieszka Lewandowska – przewodnicząca, reprezentująca firmę PRU

p. Jolanta Szarkowicz-Baca – nauczyciel plastyki SP 15

p. Bogusława Hołda wicedyrektor SP 15 wytypowało zwycięzców. I miejsce i nagrodę w postaci karty przedpłaconej do sklepu „Smyk” o wartości 200 zł otrzymał Igor Januś z klasy 2b; II miejsce i nagrodę w postaci karty przedpłaconej do sklepu „Smyk” o wartości 150 zł otrzymała Patrycja Kukułka z klasy 1a III miejsce i nagrodę w postaci karty przedpłaconej do sklepu „Smyk” o wartości 100 zł otrzymał Maksymilian Biduś z klasy 1b. Ponadto przyznano trzy wyróżnienia. W kategorii fantazja – wyróżnienie otrzymała Zuzanna Pawłowska z klasy 2b, w kategorii – kreatywność wyróżnienie otrzymał Gabriel Jeż z klasy 2a i w kategorii kolor, wyróżniona została Izabela Ciszewska z klasy 2a. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrodę w postaci karty przedpłaconej do sklepu „Smyk” o wartości 50 zł. Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek z logo firmy PRU, a szkoła za udział w konkursie otrzymała akcesoria plastyczne do dowolnego wykorzystania podczas zajęć programowych dla dzieci.

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tarnów w przyszłości na rysunkach młodych artystów