winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

P125075122 lutego to Dzień Myśli Braterskiej – święto przyjaźni obchodzone od ponad stu lat przez harcerzy i skautów na całym świecie, niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku. W ten dzień harcerze i zuchy myślą o sobie, składają sobie życzenia, przesyłają kartki, organizują różne gry terenowe lub spotykają się przy ognisku. Harcerze i zuchy z naszego Hufca spotkali się w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie. Po uroczystym apelu, rozpoczęły się zajęcia w poszczególnych pionach organizacyjnych. Nasze zuchy uczestniczyły w grze sprawnościowej, ćwicząc wiele pożytecznych umiejętności i zdobywając nowe wiadomości.

Było wiele wrażeń i emocji w rywalizacji z innymi gromadami. Nagrodą za wielkie zaangażowanie był słodki poczęstunek i prezenty, które każda gromada przygotowała sobie nawzajem. Wykorzystamy je na zbiórkach zuchowych.

Na zakończenie rozpalono świeczkowisko i odbyło się wspólne śpiewogranie.

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej, wszystkim zuchom, harcerzom, oraz instruktorom życzymy wielu wspaniałych przygód, wyjątkowych ludzi wokół siebie i ciągłej chęci do rozwoju siebie i swoich umiejętności.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA