winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dsc 0541Dnia 13 października  obchodziliśmy w  naszej Szkole Dzień  Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele podstawówki i gimnazjum „Piętnastka”, przedstawiciele Rady Rodziców, emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły. Spotkanie  odbyło się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wystrój. Wiele ciepłych słów i życzeń pod adresem pedagogów padło z ust przedstawiciela Rady Rodziców. Były kwiaty i słowa uznania dla  dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.  Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom. Oprócz nagród przyznanych przez dyrektora szkoły, Pani Dyrektor, Teresa Kot z dumą poinformowała o Nagrodzie Ministra Oświaty, którą otrzymała pani Barbara Hońdo i Nagrodzie Prezydenta przyznanej pani Danucie Wojciechowskiej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły i gimnazjum „Piętnastka”.  Były przemówienia, wiersze, piosenki i kabaretowe przedstawienie pt. „Z życia jednego dnia nauczyciela”. Przygotowania uczniów trwały od kilku tygodni, pod czujnym okiem p. Z. Księżyk, p. E. Ogrodnik i p. D. Wojciechowskiej.  Doskonała, jak zawsze, oprawa muzyczna przygotowana przez p. Renatę Wieczorek uświetniła piątkową imprezę.

Przedstawienie bardzo się podobało, o czym świadczyły gromkie brawa i gratulacje. Impreza zakończyła się spotkaniem towarzyskim wszystkich pracowników szkoły i emerytów.