Wydarzenia w roku szkolnym 2019-2020

DSCF743428 listopada 2019 roku klasa 4b pod opieką wychowawczyni, p. K. Góryjowskiej rozpoczęła cykl spotkań w Bibliotece Pedagogicznej. „Cyfrowe historyjki z płytką Micro:bit” to warsztaty, na których uczniowie stali się początkującymi koderami, próbowali swoich sił w programowaniu płytek, aby na bazie uzyskanych wyników (zakodowanych obrazków) poćwiczyć wyobraźnię i puścić wodze fantazji w opowiadaniu, napisanym na ich podstawie.

IMG 20191105 WA0005Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem codziennych działań szkoły. W roku ubiegłym przystąpiliśmy do projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa – "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo". W maju tego roku zespół certyfikujący z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wizytował naszą szkołę w zakresie realizacji zadań ujętych w projekcie. Podczas tego audytu uzyskaliśmy maksymalną ilość punktów – 56 + 3 punkty dodatkowe, łącznie 59 punktów.

biala jola 05W poniedziałek, 25 listopada, w Sali Lustrzanej w Tarnowie oficjalnie rozpoczęła się ósma edycja kampanii "Biała Wstążka". Coroczna akcja „Białej Wstążki ”ma na celu zwrócenie uwagi na zjawisko przemocy. Hasło tegorocznej Kampanii brzmiało: „Prawo chroni KAŻDEGO bez wyjątku”, natomiast ambasadorami zostali piłkarze ręczni Grupy Azoty Tarnów, występujący w PGNiG Superlidze.

DSC 013925 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Miś nadal jest towarzyszem dzieci w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA