„Ludzie listy piszą….”

Historia pisania listów sięga czasów starożytnych. List jako forma wypowiedzi i przekazywania ważnych treści znany był już od czasów wynalezienia pisma.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas III

23 czerwca br. o godzinie 8.30 miało miejsce pożegnanie trzecioklasistów z wychowawcami i pierwszym etapem edukacji.

Martyna, młody fotograf z sukcesami!

Martyna Szynal, tegoroczna absolwentka naszej szkoły, od ponad roku interesuje się fotografią. Swoją nową pasję do fotografowania rozwija pod okiem znanego tarnowskiego fotografa- pana Tadeusza Koniarza, który jest  laureatem wielu nagród.

DBI 2023 w klasach 4-8

Internet jest nierozłączną częścią współczesnego życia. Otwierając przed nami swoje podwoje, daje duże możliwości, ale niewłaściwie użytkowany – może być niebezpieczny.

Najlepsza Klasa w szkole

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Uczniowski prowadził konkurs na Najlepszą Klasę. Miło nam jest ogłosić, że tytuł „Najlepszej Klasy” w roku szkolnym 2022/2023 otrzymała klasa 6a, której wychowawczynią jest p. Barbara Sanek.

Królowie nakrętek

Tegoroczna akcja zbiórki nakrętek zakończona sukcesem. Liderem konkursu indywidualnego w klasach 4-8 został Łukasz Pociecha z klasy 4a, który zebrał 28 970 nakrętek.

Lekcja WOS w tarnowskim sądzie

Uczniowie klasy 8a w ramach lekcji WOS wzięli udział w zajęciach w tarnowskim sądzie. Spotkanie było poprowadzone przez Panią sędzię wydziału karnego Małgorzatę Stanisławczyk-Karpiel.

XIV edycja Akademii Bezpiecznego Puchatka 2022/23

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w pięciu sferach: na drodze, w domu, w szkole, w Internecie i w relacji z rówieśnikami. Pierwszoklasiści z naszej szkoły również dołączyli w tym roku do kolejnej edycji.

Ognisko kl. 8a

W dniu 30 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 8a uczestniczyli po raz ostatni w ognisku integracyjnym, które miało miejsce w ośrodku „ Pod Jabłoniami”.

Uczniowie klas czwartych na zajęciach w pracowni PAKT

Uczniowie klas czwartych mieli przyjemność wziąć udział w zajęciach zorganizowanych w drugiej w Polsce Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii – PAKT, stworzonej przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.