Piętnastka bierze udział w akcji „Szkoły pełne talentów”.

Od 5 września br. za produkty kupione w Lidlu będzie można zdobywać vouchery – talenciaki – które następnie klienci mogą przekazywać do szkoły. Każdy zebrany „talenciak” to punkt, który szkoła może wymienić na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny.

Talenciaki wydawane będą we wszystkich stacjonarnych sklepach Lidl za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Za zakup produktu specjalnego otrzymamy dodatkowo jeszcze jednego Talenciaka.

Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisać je do naszej szkoły. Talenciaki można przekazać także w tradycyjnej formie, wrzucając do przygotowanego pudełka, które znajduje się w bibliotece szkolnej.

Wszystkie szczegóły akcji znajdują się pod linkiem: https://www.lidl.pl/szkoly

Zachęcamy do przekazywania talenciaków do naszej szkoły.