MATEMATYCZNY AS CZWARTYCH KLAS

Dobrą praktyką naszej szkoły jest organizowanie corocznego konkursu „Matematyczny As”. Uczniowie chętnie biorą udział w rywalizacji, rozwijając swoje matematyczne talenty. Tegoroczny konkurs składał się z dwóch etapów (7 lutego i 30 maja). Ilość zdobytych punktów w poszczególnych etapach została zsumowana w klasyfikacji generalnej.

W konkursie wzięło udział łącznie aż 37 czwartoklasistów, spośród których najlepsza okazała się Julia Juras z klasy 4d. Julka bezproblemowo poradziła sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – zazdrościmy talentu i jednocześnie serdecznie gratulujemy!

Na wyróżnienie zasługuje również Gabriela Kuling z 4c, która straciła tylko 4 punkty do Szkolnego Asa! Śmiało można powiedzieć, że Matematycznym Asem klasy 4a została Olga Denisiuk, a klasy 4b - Filip Mleczko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji, a w nowym roku szkolnym zachęcamy do rywalizacji o tytuł Matematycznego Asa Klas Piątych.

Najlepsza dziesiątka czwartoklasistów w szkolnym konkursie

„Matematyczny As”

1. Julia Juras                4d