Witamy się z latem

Witamy sie z latem 01Upalne słońce i perspektywa wakacji napełniają uczniów (i nauczycieli) wielką radością i wywołują eksplozję energii. Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią, p. Małgorzatą Bednarz postanowili powitać słońce i lato. Wybór padł na Ogród Jordanowski w Parku Strzeleckim.

Pogoda była wyśmienita, w sam raz na  zabawy i szaleństwa na powietrzu. Zamiast wychowania fizycznego w sali, zajęcia ruchowe odbyły się na placu zabaw. Bogata oferta różnych urządzeń do wspinaczki, huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny zachęcały do kreatywnych zabaw.

Na wspaniałej zabawie szybko upłynął wyznaczony czas. Uczniowie pełni energii, radośni i zadowoleni wrócili do szkolnych zajęć. Jeszcze przed wakacjami planują kolejny „wypad” na zajęcia ruchowe w plenerze.

Witamy się z latem