winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 20191025 083346Zbliżają się dni, w których w sposób szczególny wspominamy naszych bliskich zmarłych.  Dlatego w dniach 23- 25 października nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”.

 

 W środę przedstawiciele klas 7 i 8 wraz z  opiekunem, panem Piotrem Krysą odwiedzili grób zmarłego kilka lat temu nauczyciela naszej szkoły śp. Andrzeja Kukułki. Uczniowie złożyli kwiaty oraz zapalili znicz. W czwartek reprezentacje klas 6, 7 i 8 pod opieką pana Mariusza Łabuza zapaliły znicze oraz złożył kwiaty  w miejscach ważnych dla naszej społeczności lokalnej. Był to min. pomnik Generała Józefa Bema, patrona naszej szkoły oraz pomnik Papieża Jana Pawła II.  Na Starym Cmentarzu oddali cześć bohaterom walk o wolność, odwiedzając Kwaterę Powstańczą.  W piątek uczniowie z klas 4 i 5 pod opieką pani Sylwii Chrapusty na Starym Cmentarzu pomagali w przygotowaniach do świąt listopadowych,  porządkując opuszczone groby, zamiatając alejki. Zapalali także znicze na bezimiennych, opuszczonych grobach. 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA