winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0971Dnia 2 września zainaugurowany został nowy rok szkolny 2019/2020. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu, wszystkich zebranych gości, uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli uroczyście przywitała Pani Dyrektor. Następnie piątoklasiści przedstawili część artystyczną, podczas której recytowano wiersze oraz śpiewano piosenki, swoją tematyką nawiązujące do minionych wakacji.

Wspominano letnie wędrówki górskie, kąpiele i plażowanie, a z głośników popłynęła melodia „Żal nam słonecznej swobody”. Mimo smutku związanego z zakończeniem wakacji, w wypowiedziach młodych aktorów, dało się też odczuć tęsknotę za szkolną ławką i zeszytem. Szczególnie gorąco zostali przyjęci pierwszoklasiści, którym koledzy ze starszych klas zaoferowali pomoc i wsparcie w pokonywaniu trudów związanych z edukacją. Dla najmłodszych uczniów pierwszy dzień szkoły był ogromnym przeżyciem. Z niepewnością, ale zarazem z ciekawością obserwowali oni całe wydarzenie. Po skończonej akademii wszyscy rozeszli się do klas, aby poznać lub przywitać się ze swoimi wychowawcami.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA