winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

30595020 1492737230849587 303385352939241472 n10 kwietnia uczniowie klasy 4c z p. Angeliką Szumlańską i uczniowie 4b p. Anną Zielińską i p. Lucyną Szepielak-Wiatr uczestniczyli w warsztatach „Szkoła Cyfrowobezpieczna” organizowanych przez tarnowską Fabrykę Przyszłości. Czwartoklasiści raz jeszcze przypomnieli sobie, o czym należy pamiętać, aby pozostać bezpiecznym w Internecie. Uczniowie rozwiązywali quiz na temat bezpieczeństwa w sieci, następnie aktywnie dyskutowali o zagrożeniach cyfrowego świata. Na zakończenie młodzi Internauci mieli okazję sprawdzić zdobytą na spotkaniu wiedzę w grach online. Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa jest wiedza i świadomość uczniów, ale także nauczycieli i rodziców na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych, dlatego szczególnie zachęcamy zarówno uczniów, jak i rodziców do odwiedzenia strony www.cyfrowobezpieczni.pl, gdzie znajduje się wiele ważnych informacji. Można tam również znaleźć atrakcyjne i wartościowe gry dla dzieci promujące cyfrowe bezpieczeństwo.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA