winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20180405 1159235 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy III c wzięli udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 24 w Tarnowie. Dzieci, pod kierunkiem nauczycielki j. angielskiego, p. Urszuli Karpały oraz z wielką pomocą wychowawczyni, p. Marty Brożek a także rodziców, przygotowały utwór „Go West” the Village People. Nauka tekstu, przygotowanie strojów, układu choreograficznego oraz próby zajęły kilka tygodni!

W konkursie wzięło udział ponad 30 wykonawców i zespołów z klas I-VII szkół podstawowych i gimnazjów powiatu tarnowskiego oraz Szkoły Muzycznej w Tarnowie. Uczestnicy wykonywali utwory w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim. Nasz zespół otrzymał pamiątkowy dyplom, drobne gadżety i słodycze. Występ III c bardzo spodobał się publiczności, która brawami zachęciła dzieci do ponownego wykonania utworu już po zakończonym konkursie. Wystąpili: Igor Świerczek – solista, Claudia Kwatyra – budowlaniec, Magda Sobczyk – dziewczyna, Marcel Knapik – policjant, Tomek Pyrchla – chłopak, Klaudia Schab – dziewczyna, Alek Stus – kowboj, Julka Bednarz – marynarz, Zuzia Płaksej - Indianin.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy odwagi i dobrej znajomości j. angielskiego, które przyczyniły się do osiągnięcia przez nich sukcesu.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA