winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 1338 1W tych szczególnych dniach Wielkiego Tygodnia przedstawiciele dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 15 udali się 26.03.2018r. do Radia Dobra Nowina w Tarnowie. Poprowadzili różaniec, prosząc słuchaczy o modlitwę za naszą rodzinę szkolną. W dzisiejszym świecie dużo uwagi poświęca się potrzebom materialnym ludzi młodych i w tym względzie proponuje się im wiele, a zapomina się, że młodzi potrzebują również, a może przede wszystkim – modlitwy. Modlitwa różańcowa na antenie Radia RDN była prośbą i wołaniem do Boga przez wstawiennictwo Maryi za wszystkich uczniów naszej szkoły, aby stawali się nie tylko mądrzejszymi ludźmi, ale również dobrymi, wrażliwymi, uczciwymi i szlachetnymi, aby żyli 

w przyjaźni z Jezusem i na co dzień naśladowali go w miłości do Boga i spotykanych ludzi.

Uczniowie klasy VIIb – Zuzanna Pyrchla, Jakub Kociuba, Jan Martowicz, Konrad Kogut, Maciej Woliński – prowadzili modlitwę pod opieką katechety, pana Mariusza Łabuza, który przygotował rozważania poszczególnych tajemnic różańca.

Wszystkim, który wzięli udział - osobiście lub przez pośrednictwo radia - we wspólnej prośbie do Boga przez wstawiennictwo Maryi, składamy serdeczne: Bóg zapłać!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA