winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

konkurs plastyczny 01 5Dwie uczennice naszej szkoły – Julia Rutowicz i Aleksandra Broniec z klasy VII c (ich opiekunem była p. Jolanta Szarkowicz – Baca) wzięły udział w Konkursie Plastycznym „Biało – czerwono – dumnie i narodowo” z okazji 100 – lecia Niepodległości Polski zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Anny Leśkiewicz w Łużnej, w ramach V edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła - pamiętając o przeszłości”. W kategorii III – uczniowie klas VII szkoły podstawowej i klas II i III gimnazjum: „Plakat okolicznościowy” - do konkursu przystąpiło 91 uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z powiatów: gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego, nowotarskiego, tarnowskiego, jasielskiego, Miasta Tarnów, Miasta Nowy Sącz.

Komisja konkursowa przyznała wyróżnienie Julii Rutowicz za pracę „11 listopada 1918”. 

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA