winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 353525 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 20 w Mościcach po raz X odbył się konkurs kolęd i pastorałek „Gore gwiazda Jezusowi”. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły kolędnicze: „Rozśpiewane pierwszaki” oraz „Krakowianki z Piętnastki. W skład pierwszego zespołu wchodzili: Lena Ziaja, Natalia Baut, Dawid Łachut, Veronica Mazur-Ragone i Alicja Sokołowska z klasy 1c. Uczniowie pod kierunkiem pani Grażyny Barnaś zaprezentowali kolędę pt. „W ciemny wieczór dawno temu”.

Drugi zespół , to żeńska reprezentacja klas: 3a, 3c i 2a w składzie: Gabriela Jarosz, Maria Sasu, Julia Bednarz, Magda Sobczyk, Emilia Kinzerska. „Krakowianki z Piętnastki” zaprezentowały „Pastorałkę od serca do ucha”, którą wyśpiewały sobie miejsce w gronie laureatów konkursu. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci dyplomy i upominki.

Konkurs dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Był okazją do spotkania miłośników kolęd i polskich tradycji bożonarodzeniowych. Uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejną edycję.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA